Vitajte na stránke "Japonské nože" - nehľadajte u nás tovar, ale zážitky. 

Štvrtok, 23. November 2017

O nás

Vitajte v Nippon Knives!

Internetový obchod Nippon Knives je určený nielen profesionálnym kuchárom, ale aj tým, ktorých fascinuje dokonalosť japonských kuchynských nožov. Špecializujeme sa hlavne na nože z oblastí Seki, Sakai, Tsubame a Tosa, ktoré sú staršou obdobou známych európskych kováčskych centier ako napríklad Solingen alebo Sheffield. Naša komplexná ponuka zahŕňa nielen nože, ale aj stojany, brúsne kamene a iné doplnky. Skutočnosť, že sme pre ponúkané značky priamym a výhradným dovozcom do SR nám umožňuje poskytovať veľmi atraktívne ceny. Na rozdiel od iných internetových obchodov ponúkame záujemcom možnosť fyzickej prehliadky vybraného tovaru v našej vzorkovni a jeho zakúpenie za internetové ceny.

Predaj japonských nožov nepatrí medzi nosné činnosti našej spoločnosti. Je to skôr naše hobby a o to s väčšou láskou sa mu venujeme. Ponuku tvoríme na základe našich skúseností. S výrobcami máme osobné vzťahy a pravideľne navštevujeme ich výrobné zariadenia. Len tak Vám dokážeme kvalifikovane poradiť pri výbere toho pre Vás pravého noža.

Každý zákazník je zároveň naším priateľom, keďže má rovnaký koníček ako my a má preto u nás štatút V.I.P. Stačí zavolať na číslo 0903761001 a určiť si termín schôdzky. Pri šálke kvalitného japonského čaju alebo saké Vám poskytneme poradenstvo spojené s prezentáciou nie menej ako 200 druhov nožov. Radi sa s Vami podelíme o zážitky z výroby doplnené fotografiami a videami. Len tak získate komplexný produkt.

Veríme, že v obchode Nippon Knives si vždy urobíte radosť.